cettaol: Goergen keukens
cettaol: Trend: limited editions. Ola 25 van Snaidero is een zeer in het oog springend keukenconcept. Nu verkrijgbaar in een groot aantal limited editions, waaronder deze exclusieve rode variant.
cettaol: Trend: fronten met een reliëf, tactiele structuur of decoraties. Keuken Gamma van Arclinea.
cettaol: Trend: stilistische alternatieven voor de bovenkastjes. In deze keuken Ki van Scavolini zijn de standaard kastjes vervangen door lange, houten planken met daarop even praktische als decoratieve witte containerbakken.
cettaol: Trend: de integratie van keuken en woonkamer. Door te kiezen voor dezelfde materialen en kleuren, ontstaat simpel een harmonieuze eenheid. En bij maatwerk is ook zo een leuk zithoekje in de keuken gerealiseerd. Keukenconcept B3 van Bulthaup.
cettaol: Trend: van keukens naar interieurdesign. Goede smaak beperkt zich niet tot de keuken en daarom gaat Siematic grensoverschrijdend werken en ook meubelen en wandsystemen maken voor buiten de keuken.
cettaol: Trend: Verborgen ruimte. Dankzij het innovatieve lamellensysteem kan in deze open woonkeuken Xtend+ van Leicht de ‘loze’ ruimte boven het werkblad optimaal gebruikt worden.